Ansatte

Lærere og assistenter

 
Egil Andersen

Assistent
egil@tomb.no

 
Hans Kristian Bakke

Assistent
hansk@tomb.no

 
Olav Barmen

Lærer kjøretøy
olavb@tomb.no

 
Inger Johanne Dahl-Polias

Lærer i norsk, samfunnsfag, kristendom - i permisjon

 
Mari Engeland

Lærer i naturfag
mari@tomb.no

 
Ole-Jørgen Forsetlund

Innleid praksislærer
olejorgen@tomb.no

 
Tore Framstad

Lærer i husdyrfag - professor em.
toref@tomb.no

 
Kari Koppang Fuglevik

Lærer
karikf@tomb.no

 
Lars Olav Freim

Lærer i skogbruk
lars@tomb.no

 
Tormod Gaustad

Vaktmester og assistent
tormod@tomb.no

 
Sidsel Marie Gjerlaug

Lærer i kristendom, plantefag og husdyr
sidselmarie@tomb.no

 
David Goldschmidt Giuliani

Lærer i spansk og engelsk
david@tomb.no

 
Stein Grimsrud

Lærer i matematikk og geofag
stein@tomb.no

 
Ole Marius Grønlien

Lærer i økonomi
ole@tomb.no

 
Helge Heen

Faglærer i teknikk og industriell produksjon
helgeh@tomb.no

 
Runo Haug

Lærer i skogbruk og matematikk
runo@tomb.no

 
Guro Saurdal Heen

Lærer i friluftsliv, naturfag, naturbruk
guro@tomb.no

 
Eirin Cathrine Huseby

Lærer i matematikk, naturfag, kroppsøving
eirin@tomb.no

 
Lars Henrik Høiom

Faglærer byggfag
larsh@tomb.no

 
Kåre Øystein Høye

Faglærer i kjøretøy
oystein@tomb.no

 
Berit Jakobsen

Assistent
beritj@tomb.no

 
Trond Jarlstad

Lærer i kroppsøving
trond@tomb.no

 
Roar Johansen

Lærer i byggteknikk
roar@tomb.no

 
Jørgen Kvarme

Stallmester og faglærer i hest
jorgen@tomb.no

 
Jan Ove Lidi

Innleid praksislærer
janove@tomb.no

 
Knut Christen Mamen

Lærer i norsk
mamen@tomb.no

 
Gunnar Moslått

Lærer i teknikk og industr. produksjon
gunnar@tomb.no

 
Gunnar Nilsen

Faglærer i byggteknikk
gunnarn@tomb.no

 
Odette Sama Olivares

Spansklærer
odette@tomb.no

 
Monica Olsen

Spes.ped-koordinator
monica@tomb.no

 
Astrid Langmoen Olsen

Lærer
astrid@tomb.no

 
Kirsten Helen Rosenkilde

Lærer i engelsk
kirsten@tomb.no

 
Dag E Sandli

Lærer i plantefag og økonomi
dag@tomb.no

 
Torhild Johanne Sanne

Lærer i norsk og samfunnsfag

 
Inger Janet Sandsmark

Lærer
ingerj@tomb.no

 
Helge Solbrekke

Lærer i anleggsteknikk
helges@tomb.no

 
Silje Therese Skau

Lærer
silje@tomb.no

 
Marte Solum Strand

Lærer i norsk, samfunnsfag, historie
marte@tomb.no

 
Maria Lorentzen-Spydevold

Lærer i norsk, samfunnsfag, engelsk
maria@tomb.no

 
Per Erik Tofteberg

Innleid praksislærer
per-erik@tomb.no

 
Ole Kristian Unnerud

Lærer i byggteknikk
olek@tomb.no

 
Oddbjørg Vastveit

Assistent
oddbjorg@tomb.no

 
Einar Østmo

Lærer

 
Astrid Skjolden

Lærling i stallen