Ansatte

Administrasjon og stab

 
Morten Thomassen

Rektor
morten@tomb.no

 
Hans Alvim

Ass. rektor og lærer
hans@tomb.no

 
Anette Oppegaard Kvarme

Inspektør og lærer
anette@tomb.no

 
Kari-Mette Sundby

Informasjons-leder, assisterende inspektør og lærer
mette@tomb.no

 
Knut Huseby

Plassjef og lærer
knut@tomb.no

 
Britt Nerheim With

Husmor/ husøkonom
britt@tomb.no

 
Kate Hofsøy

Økonomi/ regnskap
kate@tomb.no

 
Hanne Tangen

Sekretær
hanne@tomb.no

 
Tor Arne Hustvedt

IKT-leder og lærer
tor@tomb.no

 
Steinar Bernes

IKT-medarbeider
steinar@tomb.no

 
Tonje Haugeto Stang

Sosialpedagogisk rådgiver
tonje@tomb.no

 
Arne Høyås

Karriererådgiver og lærer i naturforvaltning
arne@tomb.no