Ansatte

Administrasjon og stab

Astrid Langmoen Olsen
Rektor
astrid@tomb.no
Morten Thomassen
Assisterende rektor og lærer
morten@tomb.no
Knut Huseby
Plassjef og lærer
knut@tomb.no
Britt Nerheim With
Husmor/ husøkonom
britt@tomb.no
Helge Heen
Internatleder og lærer
helgeh@tomb.no
Hans Alvim
Undervisnings-inspektør og lærer
hans@tomb.no
Kate Hofsøy
Økonomi/ regnskap
kate@tomb.no
Hanne Tangen
Sekretær
post@tomb.no
Kari-Mette Sundby
Informasjons-leder, assisterende inspektør og lærer
mette@tomb.no
Tor Arne Hustvedt
IKT-leder og lærer
tor@tomb.no
Steinar Bernes
IKT-medarbeider
steinar@tomb.no
Tonje Haugeto Stang
Sosialpedagogisk rådgiver
tonje@tomb.no
Arne Høyås
Karriererådgiver - lærer i naturforvaltning
arne@tomb.no

Lærere og assistenter

Tore Framstad
Lærer i husdyrfag - professor em.
toref@tomb.no
Egil Andersen
Assistent
egil@tomb.no
Hans Kristian Bakke
Assistent
hansk@tomb.no
Olav Barmen
Lærer kjøretøy
olavb@tomb.no
Torunn Båtvik
Lærer i historie, samfunnsfag og spes.ped
torunn@tomb.no
Marte Solum Strand
Lærer i norsk, samfunnsfag, historie
marte@tomb.no
Kari Koppang Fuglevik
Lærer
karikf@tomb.no
Mari Engeland
Lærer i naturfag
mari@tomb.no
Lars Olav Freim
Lærer i skogbruk
lars@tomb.no
Tormod Gaustad
Vaktmester og assistent
tormod@tomb.no
Sidsel Marie Gjerlaug
Lærer i kristendom, plantefag og husdyr
sidselmarie@tomb.no
Beate Goldschmidt-Gjerløw
Lærer i norsk, engelsk og samfunnsfag
beate@tomb.no
Stein Grimsrud
Lærer i matematikk og geologi
stein@tomb.no
Ole Marius Grønlien
Lærer i økonomi
ole@tomb.no
Runo Haug
Lærer i matematikk
runo@tomb.no
Guro Saurdal Heen
Lærer
guro@tomb.no
Helge Heen
Internatleder og lærer
helgeh@tomb.no
Eirin Cathrine Huseby
Lærer
eirin@tomb.no
Lars Henrik Høiom
Faglærer byggfag
larsh@tomb.no
Kåre Øystein Høye
Faglærer i kjøretøy
oystein@tomb.no
Berit Jakobsen
Assistent
berit@tomb.no
Trond Jarlstad
Lærer i kroppsøving
trond@tomb.no
Inger-Helen Kiil Jenssen
Lærer i norsk
inger@tomb.no
Roar Johansen
Lærer i byggteknikk
roar@tomb.no
Anette Oppegaard Kvarme
Lærer i hestefag.
anette@tomb.no
Jørgen Kvarme
Stallmester og faglærer i hest
jorgen@tomb.no
Håkon Filip Lindquist
Lærer i kristendom.
hakon@tomb.no
Knut Christen Mamen
Lærer i norsk
mamen@tomb.no
Gunnar Moslått
Lærer i teknikk og industr. produksjon
gunnar@tomb.no
Gunnar Nilsen
Faglærer i byggteknikk
gunnarn@tomb.no
Odette Sama Olivares
Spansklærer
odette@tomb.no
Monica Olsen
Spes.ped-koordinator
monica@tomb.no
Dag E Sandli
Lærer i økonomi
dag@tomb.no
Inger Janet Sandsmark
Lærer
ingerj@tomb.no
Silje Therese Skau
Lærer
silje@tomb.no
Ståle Strand
Lærer anleggsteknikk
stale@tomb.no
Ole Kristian Unnerud
Lærer i byggteknikk
olek@tomb.no
Oddbjørg Vastveit
Assistent
oddbjorg@tomb.no
Einar Østmo
For tiden i permisjon

Internat og renhold

Eileen Elisabeth Werner
Kokk og kjøkkensjef
eileen@tomb.no
Britt Nerheim With
Husmor/husøkonom
britt@tomb.no
Beate - Torbjørn - Merete
Årets miljøarbeidere
Turid Madsen
Kokk
Liv Sveung
Kjøkken
Heidi Østby
Kjøkken
heidi@tomb.no
Marit Grønli
Kjøkken
Hilde Tømmerholen
Kjøkken
Lisbeth Grimstad
Renhold
Liv Wesnes
Renhold
Malin Olstad
Renhold
Tone Nielsen
Renhold
Tove Pettersen
Renhold
Anne Lise Torp Andreassen
Kjøkken

Drift

Knut Huseby
Plassjef
knut@tomb.no
Olav Røyneberg
Gårdsdrift
olavr@tomb.no
Arne Juvkam
Grisehus og sagbruk
arnej@tomb.no
Svein Olstad
Instruktør fjøs
svein@tomb.no
Asbjørn Røyneberg
Fjøsmester
asbjorn@tomb.no
Henriette Lyche Røed
Instruktør grisehus.
henriette@tomb.no
Tormod Gaustad
Vaktmester og assistent
tormod@tomb.no
Rune Halvorsen
Vaktmester og lærer
runeh@tomb.no